Зарегистрируйтесь сейчас

Войти

Забыли пароль

Забыли пароль? Пожалуйста, введите ваш адрес электронной почты. Вы получите ссылку и создадите новый пароль по электронной почте.

Войти

Зарегистрируйтесь сейчас

Опубликовано: 05.06.2023

Вантажні перевезення — особливості та переваги

Вантажні перевезення - особливості та переваги

Залежно від маршруту, часу і типу вантажу можна використовувати різні транспортні засоби. Якщо вам необхідно перевезти вантаж на далекі відстані, варто розглянути автоперевезення як один із способів доставки. Які їхні сильні сторони? Які показники цього способу доставки організації?

Тип транспортної організації

Ціни на перевезення не обмежуються вибором одного транспортного засобу. Якщо товари змушені «пересідати» з одного об’єкта на інший у дорозі, то перевезення стають мультимодальними та змішаними.
Розберемо види організації транспорту докладніше:

  • Унімодаль — Перевезення вантажів одним видом транспорту.
  • Інтермодальний – транзит більш ніж одним видом транспорту, а транспортним оператором є один і один договір.
  • Мультимодальні перевезення — доставка також здійснюється кількома видами транспорту, але різними перевізниками.
  • Змішування — Транспорт — це перевантаження товарів з одного транспортного засобу на інше, для цього зазвичай використовують спеціальне обладнання.
  • Консолідація — аналогічна попередньому типу, але передбачає використання більше двох транспортних засобів, зберігання вантажу в одному контейнері протягом усього шляху прямування.
  • Якщо транспортна організація та транспортний менеджмент потребують більшої уваги, запрошуємо до перегляду 20-годинного ознайомлювального відеокурсу «Організація перевезень різними видами транспорту.

Переваги вантажних автомобільних перевезень

Товари не перевозяться залізничним транспортом у межах міста чи області. Це економічно недоцільно та незручно. Клієнти вважають автомобільний транспорт найдешевшим і найпростішим способом. Не вимагає використання доків для навантаження, а також не вимагає сортування товарів у спеціальних точках. Жодної іншої інфраструктури не потрібно, що необхідно для інших видів транспорту. Товар можна доставити навіть у найвіддаленіші населені пункти, якщо є дорога.

Транспортна компанія, що займається автомобільними перевезеннями, надає логістичні послуги, своєчасне перевезення вантажів. Навіть клієнти з обмеженими фінансовими можливостями можуть користуватися автомобільними перевезеннями. Весь персонал судноплавної компанії — вантажники з багатим професійним досвідом, акуратні у своїх діях та злагоджені у роботі в процесі навантаження. Вантажні перевезення старий та перевірений спосіб доставки вантажів.

Чи є ризик пошкодження вантажу?

При автомобільних перевезеннях цілісність вантажу порушується до повного знищення. Але цього можна уникнути, акуратно запакувавши пухирчасту плівку і щільно склавши речі в коробки різного розміру. Безпека та безпека також забезпечуються за допомогою палетних дощок.

При зверненні до перевізника замовник підписує відповідний договір, обов’язковою умовою якого є те, що водії та працівники несуть відповідальність за шкоду, заподіяну вантажу при його завантаженні та розвантаженні. У їхніх інтересах уникнути інцидентів у дорозі, які можуть перешкодити доставці товару у його первісному вигляді.