Зарегистрируйтесь сейчас

Войти

Забыли пароль

Забыли пароль? Пожалуйста, введите ваш адрес электронной почты. Вы получите ссылку и создадите новый пароль по электронной почте.

Войти

Зарегистрируйтесь сейчас

Опубликовано: 12.04.2023

В чому полягає професійна діагностика газобалонного обладнання?

ТО газобалонного обладнання проводять на різних етапах експлуатації устаткування:

  1. після проходження перших 1000-1500 км з моменту монтажу;
  2. кожні наступні 10000 км пробігу.

Спеціалісти компанії Мотор-Газ у Києві надали пояснення, чому потрібні такі ТО, в чому їх відмінність та як проводиться якісне обслуговування авто на газу. На сайті Motor-gas.ua можна детально ознайомитися із реальними прикладами авто, пробіг яких на газу досягає 100-350 тис. км., в чому запорука такого результату. Можна звернутися й за послугами з заміни антифризу, ремонту гібридних авто або чистки пічки радіатора (цены здесь).

dRbRi5lYLVUYxClQc1j2b9rVkzG7-WXlSZXkG-RV-KNP0vvF2zClTzPubRp07Cqp_EozIj6OV4gDvutdnsOevuPjpoNsJKDMPyXHX_AZbZjkIsie0ijN0wlfKd_ycSzhYVJx3fnRSBOywG32M4785Jk

У першу чергу зверніть увагу на наявність сервісної книги з ГБО, що монтоване на ваш транспортний засіб. Компанія Motor-Gas обов’язково надає такі документи при встановленні газу на авто. В книзі наявна вся інформація від виробника щодо технічних особливостей та вимог до експлуатації ГБО, визначено періоди планових ТО.

Основне завдання першого ТО – перевірити точність налаштування нового устаткування, коректність його роботи. Крім того, така діагностика швидка та безкоштовна за умови звернення на СТО, де виконали монтаж.

Планове технічне обслуговування зорієнтоване на виявлення похибок у роботі електроніки, зміну зношених агрегатів і розхідних матеріалів, а також виконання супутніх нагальних ремонтних робіт.

Воно може включати наступні кроки:

  • Візуальний огляд – здійснюється перевірка стану компонентів системи, включаючи газовий балон, редуктор тиску, фільтри та трубопроводи.
  • Тестування електрообладнання – проводиться оцінка електричних з’єднань та датчиків.
  • Визначення ефективності роботи керуючої системи управління  — за допомогою спеціального діагностичного інструменту спеціалісти виконують зчитування та виявлення помилок в електронному блоці управління, порівнюють отримані результати на відповідність стандартам, заявленим виробником обладнання.
  • Детальна перевірка наявності витоків (пропусків газу) – перевірка цілісності й герметичності трубопроводів є важливою складовою при здійсненні комплексної діагностики ГБО.
  • Заміна розхідних елементів – періодична зміна фільтрів, чистка окремих деталей потрібних для безпечної й легкої експлуатації встановлених механізмів.
  • Тестування роботи системи на холостому ходу.
  • Регулювання системи – передбачене, якщо необхідно налаштувати рівень тиску газу, а також скоригувати роботу ЕБУ.

isfJjorP4RhVLN18oQ0hMKaiihg2I7pmUKIbRMd5n2SGexhZB0DO4GD6ZV3sC1X9O1qPyphmVbnjYd9N5vZGtE1ZCQu2xia3t8RW4WrE29gJ08sb_6qo-zMPRxu6AMyf_d2c3UkX1ZyciWSvp2HFhMk

В залежності від бренду ГБО та конкретної моделі можуть бути проведені додаткові перевірки та тести для забезпечення правильної роботи системи. Обирайте професійні СТО, які використовують якісне обладнання та мають досвід для швидкого і правильного усунення будь-яких несправностей.