Зарегистрируйтесь сейчас

Войти

Забыли пароль

Забыли пароль? Пожалуйста, введите ваш адрес электронной почты. Вы получите ссылку и создадите новый пароль по электронной почте.

Войти

Зарегистрируйтесь сейчас

Опубликовано: 26.03.2024

Як зареєструвати шлюб із іноземним громадянином в Україні за 24 години?

Як зареєструвати шлюб із іноземним громадянином в Україні за 24 години?У сучасному світі люди все більше прагнуть міжнародних шлюбів, що дозволяє їм об’єднуватися з представниками інших країн і культур. В Україні процедура реєстрації шлюбу з іноземним громадянином може тривати деякий час, проте існує можливість провести цей процес у прискореному режимі та отримати свідоцтво про шлюб лише за 24 години.

Довідка про сімейний стан  – це документ, що підтверджує статус сімейного стану людини. Вона може знадобитися при оформленні різних документів, укладанні угод, отриманні спадщини та інших випадках, коли необхідно підтвердити відсутність чи наявність шлюбу.
Довідка може містити інформацію про прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце проживання та сімейний стан людини. Якщо людина одружена, довідка міститиме інформацію про її дружину та дату укладення шлюбу. Якщо людина не одружена, довідка буде підтверджувати це.

Основна частина

  • Підготовка документів
    Для реєстрації шлюбу з іноземним громадянином в Україні за 24 години необхідно підготувати такі документи:
  1. паспорт іноземного громадянина, з перекладом українською мовою;
  2. довідку про те, що іноземний громадянин не має перешкод для укладення шлюбу, виданий компетентним органом його держави;
  3.  свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу (якщо таке мало місце), з перекладом українською мовою;
  4. заповнену анкету на укладення шлюбу.

 

  • Звернення до РАГСу.  Зібравши всі необхідні документи, слід звернутися до РАГСу (загсового відділу) за місцем прописки одного з подружжя. Тут вам запропонують заповнити анкету на укладення шлюбу та надати всі підготовлені документи. При цьому необхідно знати, що у будні реєстрація шлюбів проводиться тільки до 17:00.
  • Оплата та очікування. Після надання всіх документів та заповнення анкети, необхідно сплатити державне мито за реєстрацію шлюбу. Після цього залишається лише очікувати, поки співробітники РАГСу розпочнуть розгляд вашої заяви.
  • Церемонія реєстрації. Після 24 годин з часу подання заяви та оплати мита, пара може прийти до РАГСу для церемонії реєстрації шлюбу. Зазвичай це відбувається наступного дня після подання заяви. Церемонія реєстрації може бути проведена російською мовою, проте наявність перекладача для іноземного громадянина може бути потрібна.

Висновок

Реєстрація шлюбу з іноземним громадянином в Україні за 24 години можлива, за допомогою юридичної коспанії UST Group, якщо всі необхідні документи були підготовлені заздалегідь і процедуру оформлення було проведено правильно. Необхідно пам’ятати, що терміни та вимоги можуть відрізнятися залежно від регіону, тому рекомендується заздалегідь ознайомитись із вимогами місцевого РАГСу. У будь-якому випадку, підготовка та відповідна організація дозволять вам укласти шлюб з іноземним громадянином у найкоротший термін.